mluvte a myslete anglicky

Jazykové kurzy

Holiday English – angličtina pro běžnou komunikaci na dovolených a ve volném čase. Naučíte se komunikovat v hotelech, na letištích, v restauracích, v půjčovnách, s přáteli, na společenských akcích atd. V tomto kurzu se naučíte aktivně používat základy angličtiny (základní časy, otázky, oznamovací věty, záporné věty, číslovky, hodiny, počítání, dny v týdnu, měsíce + základní slovní zásoba).

Work English – angličtina pro běžnou komunikaci v pracovním prostředí. Tento kurz navazuje na Holiday English a nabízí klientům osvojení si základních komunikačních dovedností pro profesní prostředí. Kurz je zaměřen na získání aktivní slovní zásoby pro vyřizování běžné pracovní agendy (nákup, prodej, reklamace, finance, výroba, telefonování, jednání s lidmi, pracovní cesty do zahraničí - veletrhy).

Business English – nejvyšší nabízená úroveň, která připravuje vedení firem ale i jednotlivce např. na složitá jednání se zahraničními partnery. Klienti si osvojí komunikační dovednosti potřebné k úspěšnému a sebevědomému vystupování a reprezentování firem. Kurz opět rozšiřuje aktivní slovní zásobu a posouvá klienty k ještě větší preciznosti a nezávislosti (vyjednávání, uzavírání smluv, prezentace firem, společenské akce).

Tyto kurzy nabízíme jednotlivcům, skupinám, firmám a on-line.