mluvte a myslete anglicky

Forma výuky

Kurzy angličtiny v našem centru probíhají pod vedením speciálně proškoleného lektora/kouče, který postupuje podle unikátní metody, vytvořené panem Mgr. Martinem Janebou, MBA. Tato jedinečná metoda vznikla, aby splnila očekávání a potřeby nejnáročnějších klientů, a je vhodná pro všechny, kteří chtějí aktivně komunikovat anglicky bez obav a strachu. Klienti si osvojují autentické komunikační dovednosti formou rozhovorů a rétorických cvičení pod profesionálním vedením.

Během hodiny naši klienti nepotřebují téměř žádné pomůcky. Nejsou tedy zatěžováni po finanční ani časové stránce. Naši klienti nedostávají domácí úkoly a ani není nutné se na jednotlivé hodiny připravovat doma. Výuka je vhodná zejména pro „věčné“ začátečníky, ale také pro všechny, kteří chtějí přeměnit své pasivní znalosti na aktivní komunikační dovednosti na profesionální úrovni, aby obstáli v životě a byli na sebe hrdí.

Výuka probíhá v odpoledních, ale i dopoledních hodinách. Vše se řídí potřebami našich klientů, kterým se snažíme vyjít maximálně vstříc. Abychom zajistili efektivní a kvalitní systém výuky, věnuje se lektor/kouč pouze jednotlivcům nebo malým skupinkám.

Délka jedné lekce je 60 minut.