mluvte a myslete anglicky

Klienti o nás:

„Je to podstatně víc osobnější, tato forma výuky změnila moji mentalitu a pohled na angličtinu. Jsem vytrvalej. Lektor mě přesvědčil, že se můžu zlepšit. Furt věřím, že se můžu zlepšit. Tady udělaj z průměrného týmu super tým. Věřím v to, co děláme. Jsem schopnej se domluvit.“ Jirka chodí sám už 2,5 roku a účastnil se zhruba 350 hodin.

„Chci mluvit dobře anglicky, chci rozumět. Tenhle styl jsem hledal, vyhovuje mi, protože nemám rád úkoly a ani na ně nemám čas. Líp mluvím, víc rozumím, mám větší slovní zásobu.“ Vláďa chodí sám už 1,5 roku a účastnil se zhruba 200 hodin.

„Nic si nemusím psát, nemusím psát úkoly. Hodiny jsou přímo dělaný na mě. Nejede se z knížky. Začala jsem rozumět poměrně brzo. Domluvila jsem se také brzy. Je to úplně jiný. Nejsou to hodiny o ničem.“ Tereza chodí sama už 2,5 roku a účastnila se zhruba 200 hodin.

„Tato forma výuky mi pomohla nabýt sebevědomí, které potřebuju při jednáních. Nemusím se už koncentrovat na angličtinu, naskakuje mi to tam přirozeně. Je to dřina, ale učím se být trpělivý a pracovitý.“ Honza chodí individuálně už 7 let a absolvoval okolo 780 hodin.

„Změnilo mi to myšlenkovou mapu a způsob vyjadřování. Začala jsem si věřit. Teď už věřím, že je možný se to naučit. Porovnání zpětné vazby s realitou mě motivuje do další práce. Tato metoda mi nabourala moje ego, zlomila moje ego, a proto jsem se tak výrazně zlepšila. Angličtina je cesta.“ Tara chodí individuálně už 2 roky a účastnila se 320 hodin.

„Pracuji na sobě, což je v dnešní době důležitý. Naučil jsem se spoustu frází, jednoduchosti a rychlosti. Recyklace frází v různých situacích mi pomáhá víc se soustředit. Když jsem v cizí zemi, cítím se dobře, cítím se pohodlně při řešení skutečných problémů. Už se nikdy nechci cítit blbě.“ Ivo chodí individuálně už 2 roky a účastnil se 320 hodin.

„Angličtinu se učím po desátý a konečně jsem se někam posunul.“ David chodí individuálně už 2,5 roku a účastnil se 330 hodin.

„Učím se hovorovou angličtinu, kterou potřebuju v praxi. Libí se mi, že celou hodinu mluvím jenom já, lektor mě jen usměrňuje. Učím se řešit skutečné situace. Doufám, že se zbavím stresu, protože mě to hodně omezuje. Nechci hledat slovíčka, chci se domluvit.“ Vašek už chodí individuálně rok a účastnil se zhruba 170 hodin.

„Naučila jsem se aktivně používat spoustu nových a užitečných slovíček. Celou hodinu mluvíme. Bohužel máme angličtinu jen jednou týdně. Chtělo by to víc.“ Květa už chodí se skupinou 2 roky a účastnila se zhruba 270 hodin.

„Líbí se mi způsob výuky, protože klade důraz na mluvení. Musím se ale vyrovnat se stresem, protože se touto formou učím zatím jen čtyři měsíce. Potřebovala bych víc hodin.“ Petra už chodí se skupinou 4 měsíce a účastnila se 50 hodin.

„Chci zlepšit svoji angličtinu. Chci se přestat stydět. Líbí se mi společná hodina s lepšími studenty, učím se i od nich. Je to pohoda, protože učitel dlouze nemlčí a rychle napoví.“ Zuzka už chodí se skupinou měsíc a účastnila se 8 hodin.

„Cítím se líp. Zvětšuju si aktivní slovní zásobu. Mám radost z toho, jak jsem zlepšil své konverzační a komunikační dovednosti.“ Zdenda už chodí se skupinou 3,5 roku a účastnil se 315 hodin.

„Je to nový pohled na učení angličtiny. Motivace zlepšit se při hodině i donutit se na tom pracovat doma. Neděláme nudná cvičení z knihy. Zabýváme se tím, co si myslím, že je opravdu důležité. Nebojím se mluvit.“ David už chodí se skupinou 6 let a účastnil se zhruba 810 hodin.

„Je to nový a atraktivní styl výuky angličtiny. Zaznamenal jsem výrazný posun v dovednostech. Je to i náhled, jak se mám učit sám. Oceňuji pestrost, zábavnou formu a hlavně zaměření na praktickou stránku.“ Aleš už chodí se skupinou 6 let a účastnil se zhruba 810 hodin.

„Nebojím se bavit s cizincema. Mluvím celou hodinu anglicky. Posunul jsem své dovednosti a sám slyším, jak se zlepšuju. Nepotřebuju k tomu zbytečné testy.“ Mirek už chodí se skupinou 5 let a účastnil se zhruba 400 hodin.

„Dalo mi to pocit, že se zvládnu domluvit. Baví mě učení se praktických dovedností. Je to otevřená komunikace.“ Petr už chodí se skupinou 5 let a účastnil se zhruba 440 hodin.

„Tato angličtina mi dala rozhled a nadhled. Naučil jsem se trošku mluvit anglicky. Baví mě fakt, že cítím, že se zlepšuju. Neustále mluvíme.“ Karel už chodí se skupinou 5 let a účastnil se zhruba 440 hodin.

„Přestal jsem se bát mluvit s anglicky mluvícími lidmi a dokonce i často rozumím tomu, co mi říkají :-). Učíme se zároveň mluvit i rozumět. Učíme se skutečnou angličtinu. Učíme se mluvit na nečekané téma bez možnosti přípravy – jako při skutečné komunikaci, což u mě odstranilo stres a strach. Není to jednoduché, ale to je ta výzva do další práce.“ Jarda už chodí se skupinou 6 let a účastnil se zhruba 810 hodin.

„Mám větší aktivní slovní zásobu. Mám větší sebedůvěru ve své jazykové schopnosti a dovednosti. Oceňuji větší klid a pohodu při komunikaci v angličtině. Líbí se mi aplikace běžně používané angličtiny. Vyhovuje mi stejná struktura konverzace, která se obměňuje v reálných situacích.“ Míla už chodí se skupinou 6 let a účastnil se zhruba 810 hodin.

„Užívám si to. Je to komunikativní forma. Přesně se hodní k mé vytíženosti – vše se učí jen v hodině, žádné domácí úkoly. Úkoly jsou přežitý. Funguje to a zažívám to do sebe. Mám větší sebevědomí, volnost a samostatnost. Výsledek mě motivuje do další práce.“ Michal už chodí individuálně 4 roky a účastnil se zhruba 640 hodin.

„Tento styl mi dal širší náhled na určité věci. Tato metoda mě nutí přemýšlet. Musím zapojit logické myšlení. Dobře procvičuji mozek – mám rychlejší myšlení. Baví mě to. Přineslo mi to sebeuspokojení, protože se mění můj pohled na svět. Jsem nezávislej, nemusím nikoho prosit o nic. Už se necejtím jako trotl.“ Petr chodí individuálně už 1,5 roku a účastnil se zhruba 225 hodin.

„Líbí se mi styl výuky – individuální a totálně odlišný přístup. Obzvlášť si cením dlouhodobé spolupráce, protože jen dlouhodobá spolupráce může přinést nějaký efekt. Z nuly jsem se výrazně posunul. Jsem soběstačný v komunikaci, což mi otevřelo podnikatelský příležitosti. Můžu se příjemně bavit s cizincema bez zábran.“ Honza chodí už 6 let a účastnil se zhruba 1000 hodin.

„Líbí se mi neformální přístup lektora, široké spektrum oblastí výuky a způsob výuky. Způsob výuky mi neustále zdokonaluje znalosti a dovednosti v komunikaci. Tato získaná dovednost mi zvýšila prestiž u vedení firmy, u zahraničních klientů naší firmy a v mém blízkém okolí. Mám osobní uspokojení z možnosti komunikace v zahraničí.“ Petr chodí se skupinou už 7 let a účastnil se zhruba 1200 hodin.

„Oceňuji osobní, chytrý a pozitivní přístup, profesionalitu a připravenost. Dozvídám se nové věci. V 49 jsem se rozhodl učit a po malých krůčkách se pohybuju kupředu. Nastolená pravidelnost mi strašně pomáhá, protože jsem od přírody tak trochu lajdák.“ Petr chodí individuálně už 2 roky a účastnil se zhruba 260 hodin.

„Určitě jsem se zlepšila v angličtině natolik, že jsem schopná základní komunikace. Výuka je zábavná a líbí se mi kamarádské prostředí. Často řešíme aktuální události.“ Věra chodí se skupinou už 5 let a účastnila se zhruba 850 hodin.

„Tato výuka mi dala schopnost částečné komunikace v jazyce, porozumění i psaného textu. Jsem schopen komunice se zahraničními majiteli firmy a cítím příjemnější existenci při pobytu v cizině. Na hodiny chodím rád, těším se na každou lekci. Praxí a opakováním, dle mého názoru, vzniká fixace znalostí přirozenou formou.“ Jiří chodí se skupinou už 7 let a účastnil se zhruba 1200 hodin.

„Výuka je podávána zábavnou formou, není zde nuda. Mám dojem, že jsem se naučila víc, než jsem očekávala. Mám dobrý pocit, že pro sebe něco dělám.“ Blanka chodí se skupinou už 7 let a účastnila se zhruba 1200 hodin.

„V malé skupině je mnoho prostoru a času věnováno konkrétně mně, neztrácím koncentraci a kontakt. Tato angličtina se mi líbí a baví mě. Výrazně jsem se zlepšil. Více slyším a nebojím se mluvit, i když zatím vím že se mám stále co učit.“ Tomáš chodí s kolegou už 5 let a účastnil se zhruba 500 hodin.

„Chci se naučit líp mluvit. Hodiny jsou hodně z praxe a ze života. Líbí se mi příklady. Má to spád, je to živý. Už něco umím říct, už se nebojím něco říct.“ Láďa chodí s kolegou 4 měsíce a účastnil se 30 hodin.

„Líbí se mi spojení teorie a praxe, kde se bavíme o konkrétních věcech, které jdou použít v praxi. Nejde o mentorování, ale o komunikaci, která ukazuje cestu k tomu, jak se naučit mluvit anglicky. Hodiny jsou velmi zajímavé a hlavně cítím pokrok, zlepšení. Doufám, že se naučím mluvit anglicky. Zatím tomu vše nasvědčuje.“ Libor chodí s kolegou už 5 let a účastnil se zhruba 500 hodin.